Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
197.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів, а саме технічний нагляд за станом та експлуатацією систем КВПіА, сигналізації та захисту обладнання котлів отелень за адресами: 1) Гуртожиток №9, вул. Піонерська, 30; 2) Гуртожиток №3, вул. Фонтанська дорога, 71; 3) Гуртожиток №4, вул. Успенська, 30; 4) Гуртожиток №5, вул Л. Толстого, 24; 5) Учбовий корпус, вул. Фонтанська дорога, 23а; 6) Учбовий корпус, вул. Кленова, 8; 7) Учбовий корпус, вул. Рішельєвська, 28; 8) Юридична клініка, вул. Черняховського, 2; 9) Учбовий корпус, вул. Піонерська, 5.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2017-02-20
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.