Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
108.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Центрифуга з охолодженням LMC-4200R, укомплектована:
а) ротор для 10 мл пробірок R -12/10;
б) ротор для 15мл пробірок R-12/15;
в) ротор для 50 мл пробірок R-6;
г) комплект з12 шт пластикових адаптерів для пробірок BN-13/100;
д) пробірка поліпропіленова 50 мл - 50 шт;
е) пробірка циліндрична круглодонна з ПП кришкою 16х100, 26 шт.
Строк поставки товару: листопад-грудень 2016 р. Термін поставки товару – постачання протягом 10 діб з моменту підписання договору. До ціни товару враховуються витрати на транспортування товару, страхування, завантаження, розвантаження, сплати митних тарифів, з урахуванням всіх податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно чинного законодавства, установка приладу за місцем замовника, проведення пусконалагоджувальних робіт, проведення навчання персоналу замовника, проведення тестувальних вимірювань, гарантійне обслуговування, надання технічної документації, інструкції із застосування, методичних рекомендації щодо використання відповідно до вимог законодавства України.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2016-11-24
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.