Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
335.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Під час проходження комплексної державної експертизи проекту «Реконструкія з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на Відрадному, 36-В у Солом'янському районі м. Києва» визначено збільшення категорії складності об’єкта, що призвело до додаткових робіт по проектуванню та перерахунку вартості проектування та будівництва даного об’єкта. Опрацювання отриманих технічних умов інженерних служб міста та погодження проектних рішень потребує замовлення додаткової топогеодезичної підоснови та додаткового проектування зовнішніх інженерних мереж для будівлі.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2016-11-24
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.