Хто платив
Кому платив
Сума*
15.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Учасник визначає ціну на послугу, яку він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на транспортування, навантаження, розвантаження (у тому числі витрати на відрядження, проживання, транспортні витрати). До розрахунку ціни пропозиції включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та укладення договору про закупівлю.
Документи, що підтверджують відповідність вимогам до кваліфікації учасників та копія статуту (іншого установчого документу, а також іншого документу (за наявності), що підтверджують правомочність на укладення договору про закупівлю), в паперовому вигляді, завірені підписом та печаткою учасника, надаються замовнику переможцем під час укладання договору про закупівлю. При неподанні Учасником даних документів договір не буде заключено і пропозиція учасника відхиляється. У разі, якщо сторони не досягли згоди щодо всіх істотних умов, договір про закупівлю вважається неукладеним
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2016-11-10
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.